قوانین سایت

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سایت ذهنيت:

افتخار ما فراهم آوردن شرايطي براي دسترسي آسان شما به خدمات و محصولات روانشناسي است .

قوانين مربوط به محصولات دانلودي :

1.محصولات دانلودي كه روي سايت قرار گرفته است به صورت كامل تست شده و سپس منتشر شده است .و به محض خريد و پرداخت، لينك دانلود فوري در اختيار شما قرار ميگيرد . و با خيال راحت ميتوانيد دانلود نماييد . در صورت بروز مشكل از طريق ايميل هاي زير ميتوانيد درخواست پشتيباني كنيد .

info@zehnyat.com . – zehnyat.com@gmail.com

2.لطفا در خريد خود دقت فرماييد چون بعد از پرداخت، لينك دانلود فوري در ناحيه پيشخوان شما قرار ميگيرد و بعد از آن امكان عودت مبلغ پرداختي وجود نخواهد داشت . درصورت بروز مشكل در فايل به ايميل هاي بالا اطلاع داده تا برسي صورت گيرد .و در صورت محرز شدن فايل معيوب ، فايل اصلاحي در سريع ترين زمان ممكن در اختيار شما قرار خواهد گرفت .

3.درصورت بروز تخلف با فرد متخلف برخورد خواهد شد !.

4. موقع پرداخت حتما فيلتر شكن خود را خاموش نماييد!.

قوانين مربوط به فروش كتاب :

1-  تمامی کتب ارائه شده توسط سایت ذهنيت پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت ظرفت 24 الي 48 ساعت كاري ارسال خواهد شد .
2-  سایت ذهنيت فعلا درصدد ارئه کتابهای دست دوم نميباشد. مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.

3- همه کتاب های ثبت شده روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته: ذهنيت قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود.
5- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و ذهنيت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن ذهنيت می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
7- درصورت انصراف مشتری از سفارش تایید شده قبل از ارسال به آدرس مشتري 15% از هزینه پرداخت شده کسر و مابقی به حساب مشتری مسترد می گردد. و در صورتي كه ارسال شده باشد ، مرجوعي به هيچ عنوان صورت نخواهد گرفت . پس در خريد خود دقت كافي را داشته باشيد .
8- ذهنيت قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای ذهنيت ، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای ذهنيت غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،ذهنيت کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد و تقاضای استرداد کل سفارش از جانب مشتری مشمول جریمه 15% خواهد بود.
9- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر ذهنيت می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت. بجز مواردي كه مجوز قانوني وجود داشته باشد .
10- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

11-در صورت تغيير قوانين اطلاع رساني خواهد .